Oceny: (Bez ocen)
PLG_VOTE_USER_RATING
Bez komentarzy

Przed nami kolejny konkurs dla wszystkich miłośników fotografii, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Tym razem Biblioteka Suska wraz ze Starostwem Powiatowym w Suchej Beskidzkiej ogłasza konkurs na „Zdjęcie roku powiatu suskiego 2017”.

Powiatowy konkurs fotograficzny „Zdjęcie roku powiatu suskiego 2017” jest skierowany zarówno do fotografików amatorów jak i profesjonalistów. Jak zapowiadają organizatorzy konkursu czasem jedno zdjęcie potrafi opowiedzieć więcej niż grupa książka. O wyjątkowości danego zdjęcia uchwyconego w momencie szczególnym decyduje czasem ułamek sekundy. Celem konkursu jest znalezienie szczególnych, oryginalnych zdjęć, które opowiadają jakąś historię z życia codziennego. Fotografie będą oceniane w trzech kategoriach: wydarzenia, związane z koncertami, uroczystościami i wydarzeniami sportowymi. Drugą kategorią jest życie codzienne, fotografia ma ukazywać sceny z życia codziennego mieszkańców powiatu. Trzecią kategorią natomiast jest przyroda i dziedzictwo kulturowe przedstawiającego krajobraz oraz zabytki. Spośród zdjęć zostanie wybrane jedno w poszczególnych kategoriach, które zostanie uhonorowane statuetką oraz prestiżowym tytułem Zdjęcia Roku Powiatu Suskiego 2017. Poza tym zwycięscy zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Bibliotekę Suską oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

Co ważne uczestnicy nie muszą być mieszkańcami Powiatu Suskiego.

Prace w postaci cyfrowej należy przesłać pocztą elektroniczną do 6 grudnia 2017 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . 
Szczegóły i regulamin konkursu: TUTAJ

Udostępnij Drukuj E-mail