Bez komentarzy

18 spotkania z cyklu Rozmowy Kulturalne z The Pink Rook, czyli Kingą Gawron, które odbędzie się 4 maja o godz. 18.00 w Sołtysówce w Rajczy.

ThePinkRook – blogerka, jak pisze o sobie nie zamykają się jej 2 rzeczy - szafa i usta. Na karaoke zawsze śpiewa ‘Miłość Ci wszystko wybaczy’ Hanki Ordonówny. Nigdy nie odmawia dobrego Mojito, pięknych szpilek i nowych podróży! O sobie mówi, że jest: ‘jeszcze-przed-trzydziestką’, ale wciąż ‘lekko-nieogarnięta-życiowo’. Twierdzi, że 85% atrakcyjności to zasługa inteligencji i poczucia humoru... A pozostałe 15%? O tym właśnie są jej filmiki.

Kinga Gawron swój kanał kieruje do wszystkich kobiet, które chcą świadomie podkreślać swoją urodę i indywidualność. Które, nie boją się wyróżniać w tłumie oraz czerpać z życia garściami. Bo wiedzą, że póki są sobą, są niepowtarzalne!

Na kanale ThePinkRook znajdziecie m.in. porady makijażowe i modowe, ale też trochę kultury – każda z tych sfer się przenika, dopełnia nawzajem i interesuje autorkę w takim samym stopniu. (K. Gawron) 

Spotkanie organizuje Sołtys Sołectwa Rajcza oraz TMZŻ Koło w Rajczy. Rozmowę poprowadzi Klaudia Wiercigroch-Woźniak. Sołtysówka w Rajczy znajduje się dokładnie naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy, w piwnicy budynku Ośrodka Zdrowia,  ul. Rynek 2  

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!  

Udostępnij Drukuj E-mail