Bez komentarzy

Fundacja 9Sił z Jeleśni oraz Cech Dudziarzy Żywieckich zapraszają na tegoroczną Potańcówkę przy Dudach. Tym razem impreza odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Koszarawie 25 maja, a początek od godziny 19:00. Będzie jak zawsze radośnie i wesoło, przy świetnej muzyce. Jeszcze nie znamy wszystkich szczegółów, ale wstępne informacje publikujemy za organizatorami:


I jest!
Dawno nie widziana Potańcówka przy dudach powraca w Koszarawie. Tym razem gościmy w przyjaznych progach Gminnego Ośrodka Kultury. Będzie kupa świetnych muzykantów, duża sala do tańca, kuchnia czynna do ostatniego gościa, a przede wszystkim dudy, dudy, dudy :)

Kto zagra i jakie atrakcje nas czekają, dowiecie się wkrótce, a tymczasem parę informacji organizacyjnych:

1. Muzykanci grają u nas dla przyjemności, ale nie zaszkodzi pamiętać o starej, dobrej tradycji "do kapelusza" albo "po jednym i gramy".

2. Scena jest otwarta dla każdego, kto się nie boi. Można przyjść z heligonką.

3. Na miejscu będzie możliwość wypicia kawy czy herbaty, Panie z garkuchni przygotują nam kilka wspaniałości (bogracz!), ale nie będzie alkoholu. A zatem można wnosić własny, ale nie należy go nadużywać!

4. Wstęp jest wolny, ale posiadanie pamiątkowej przypinki za co-łaska obowiązkowe.

5. Ubieramy się jak chcemy (ale elegancko przecież, bo to piątek wieczór).

6. Na parkingu miejsca jest dość (nie blokujemy straży pożarnej!), na parkiecie również. Miejsc siedzących też sporo, ale warto wcześniej zadzwonić do GOK-u i spróbować sobie zarezerwować (33 863 93 72).

7. Gminny Ośrodek Kultury dysponuje mnóstwem bardzo wygodnych pokojów, a okolica przepiękna, więc warto rozważyć nocleg. Szczegółów szukajcie na www.gokkoszarawa.pl

8. Wszystko będzie dobrze - jak zawsze!

Źródło i plakat: Potańcówka przy dudach profil FB

Udostępnij Drukuj E-mail