Bez komentarzy

Akademia Młodych Talentów Żywiec, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Żywiecka Akademia Piłki Nożnej organizuje po raz drugi w Żywcu Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2007 i 2008. Rywalizacja będzie miała miejsce na obiektach sportowych miasta Żywca. Turniej rozgrywany będzie przez cała sobotę oraz niedzielę, jednocześnie na dwóch stadionach: TS Czarni Góral oraz TS Stal Śrubiarnia. W sportowej rywalizacji weźmie udział 30 drużyn z całej Polski blisko 500 zawodników.
Patronat nad turniejem objął PZPN i Łączy Nas Piłka, Poseł na Sejm Kazimierz Matuszny oraz Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor.
Pierwszą edycję turnieju w roczniku 2008 wygrała drużyna GLKS Wilkowice. W drugiej edycji z zaproszenia skorzystały drużyny min. z Wrocławia, Częstochowy, Andrychowa, Bielska Białej (Rekord, BBTS Podbeskidzie) oraz kilka drużyn z powiatu żywieckiego.
„Żywiec Talent Cup” staje się wydarzeniem cyklicznym, promującym piłkę nożną, aktywność fizyczną oraz wpisuje się na stałe w kalendarz prestiżowych rozgrywek piłkarskich wśród dzieci i młodzieży.

Mecze:
* w sobotę od 9 do 13 oraz od 14 od 18.
* w niedzielę od 9 do 14:00. 14:30 zakonczenie i wreczenie pucharow.

Udostępnij Drukuj E-mail