Bez komentarzy

Jednym z projektów w Gminie Rajcza na rzecz dzieci i rodzin jest Projekt Stowarzyszenia Przyjaciół Rajczy współtworzony wraz ze Spółdzielnią Socjalną Serowa Kraina z Rajczy pod nazwą "Wspólnie na rzecz odbudowy społecznego placu zabaw!", którego celem jest odtworzenie placu zabaw, wybudowanego przez mieszkańców Rajczy własnym kosztem ponad 10 lat lat temu nad Sołą, gdzie rodziny z dziećmi będą mogły wspólnie spędzać wolny czas.

Natomiast już 23 czerwca odbędzie się zbiórka na odbudowę placu zabaw u Tomusi w trakcie imprezy pt. "Noc Świętojańska czyli Wianki nad Sołą". Szczegóły na plakacie:

"Miejsce spotkań rodzinnych" to kolejny projekt z Gminy Rajcza, który wkrótce będzie zrealizowany, a wymyślony został przez Stowarzyszenie Sólkiczora.pl, polegający na wybudowaniu wiaty, która będzie miejscem do codziennych spotkań mieszkańców Soli. Jest to pierwszy etap szerszego pomysłu, wokół którego ma powstać też m.in. boisko oraz trasa nordic walking, a sama wiata ma znajdować się na jej szlaku, będąc jednocześnie miejscem regeneracji i odpoczynku.

Natomiast już 23 czerwca impreza NA NOGI. Szczegóły na plakacie poniżej:

 Rajd Rodzinny i Nordic Walking, który odbędzie się w Soli Kiczorze (boisko w świetlicy).

Działanie realizowane jest w ramach zadań publicznych Gminy Rajcza w 2018 roku - otwartego konkursu ofert dla lokalnych organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego.

 

Udostępnij Drukuj E-mail