Z biegiem czasu uciekają nam pewnie historie, które nieraz słyszymy codziennie siedząc przy kawie, herbacie.

W dzisiejszych czasach pośpiech i tempo życia sprawiają, że nie mamy chwili na zatrzymanie się przy opowieściach babci, dziadka, sąsiada, czy sąsiadki. Czy kiedyś będziemy umieli opowiadać o tym, co chcieli nam przekazać, jak dawniej się żyło i przez co musieli przejść, aby kolejne pokolenia mogły żyć godniej? Czy nasze życie wyglądałoby tak samo, gdyby wtedy brakło im sił i chęci do pracy?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka cyklu "Z Biegiem czasu", gdzie postaramy się zatrzymać te cenne wspomnienia i opowieści. 

Reportaże: Beata Gołek-Kasprzak

Realizacja nagrania: Wojciech Kupczak

Producent: WGmedia

 

Odcinek 8. Joanna Wróbel i Jadwiga Greń z Jeleśni

 

Odcinek 7. Stanisław Hulboj z Rycerki Dolnej

 

Odcinek 6. Emilia Górna z Mutnego

 

Odcinek 5. Marianna Rusek z Cięciny

 

Odcinek 4. Jan Gawlas z Sopotni Małej

 

Odcinek 3. Historie Rodzinne z Rycerki Górnej. Spotkanie z Panią Olgą Zawadą.

 

Odcinek 2. Wspomnienia  z czasów wojny, wysiedleń 91-letniej Pani Ludwiki Świniańskiej z Brzuśnika

 

Odcinek 1. W pierwszym odcinku 90-letniej Pani Rozalii Wiewióry z Jeleśni, która opowiada nam kilka historii ze swojego życia

 

Więcej reportaży na: http://wgmedia.eu/reportaże

Jeżeli ktoś z czytelników WGmedia ma w rodzinie osobę w wieku powyżej 70 lat, która chciałaby podzielić się swoją historią, przeżyciami, wspomnieniami, pokazać swoje rodzinne fotografie - prosimy o kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 531 362 674.