Jest zima. Czasem jest śnieg, czasem sam mróz. Mimo wszystko trzeba się ubrać ciepło. Czy ciepło oznacza brzydko? Nie koniecznie.

Co prawda ten wpis będzie bardziej dotyczył luźniejszej garderoby, niż płaszczy czy swetrów, jednakże znajdziesz w nim coś dla siebie. Jeżeli nie chcesz pokazywać się w tego typu stylizacjach publicznie, to nie znaczy, że nie będziesz uwielbiać ciepłej bluzy w swoim domu.

Styliści i projektanci są zgodni, w tym roku największym trendem w modzie streetwearowej będą bluzy z nadrukami oraz bluzy z naszywkami. Kolorystyka dowolna, w zależności od upodobań, jednakże kolory miętowe i pastelowe powinny przeważać w stylizacjach. Na powyższym obrazku znajdziesz kolaż naszych bestsellerowych produktów, ale to nie wszystko. Dlatego kliknij w obrazek i zobacz naszą ofertę ciepłych bluz z napisami.

Jeżeli jesteś otwartą osobą, z dużą dawką dystansu do siebie, znajdziesz też bluzy ze śmiesznymi napisami, które mogą łatwo przedstawić jaką jesteś osobą.

Coraz więcej celebrytów zakochało się w tej modzie, a w ciuchach marki ŁapNas można spotkać m.in. Dodę czy Ole Ciupę.

Na poniższym obrazku znajdziesz kolaż naszych bestsellerowych produktów, jednakże to nie wszystko. Dlatego kliknij w obrazek i zobacz naszą ofertę ciepłych bluz z napisami.

ZNAJDZIESZ NAS TU – ZAPRASZAMY!

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły