Za pomocą strony internetowej MyHeritage.pl można odkryć, stworzyć, zachować i udostępnić 

w Internecie Historię Swojej Rodziny. To darmowe oprogramowanie genealogiczne. MyHeritage pozwala użytkownikom na tworzenie drzewa genealogicznego online, szukanie przodków w miliardach rekordów historycznych (aktach i innych), dzielenie się i zachowywanie zdjęć, filmów, oraz odkrywanie i łączenie się z obecnymi i nowo odnalezionymi krewnymi.

MyHeritage założył w 2003 roku Gilad Japhet z Izraela. W grudniu 2011 MyHeritage wydało pierwszą wersję aplikacji mobilnej na IPhone, Ipad i Android. W 2012 roku MyHeritage przekroczył liczbę 1 miliarda profili. W tym samym roku ukazała się wyszukiwarka MyHeritage SuperSearch, która obecnie zawiera 5,7 miliarda rekordów historycznych.

 

 

 

 Zdj. Magdalena Sporek

 

 

 

Serwis jest dostępny w 40 językach świata i obsługuje łącznie 80 milionów użytkowników, 1,6 miliarda profili i 28 milionów drzew genealogicznych.

 

 

 

 

 Zdj. Magdalena Sporek

 

 

 

Wykres drzewa genealogicznego i raporty mogą zostać utworzone za kilka kliknięciami; można je bezpłatnie udostępniać rodzinie i przyjaciołom. Wykresy mogą być utworzone w 18 różnych stylach; można je personalizować pod względem wykorzystywanych zdjęć, czcionki, kolorystyki, ramek obrazów, ogólnej dekoracji, i tytułów. Użytkownik sam może zdecydować, jakie informacje pojawią się na wykresie, czyli imiona i nazwiska, daty urodzeń, rocznice ślubu, zdjęcia osobiste, notatki, i inne dane osobowe. Wykresy mogą zostać zapisane w formacie PDF i udostępniane rodzinie i znajomym. Można również zamówić ich profesjonalny druk w formie plakatu, z dostawą międzynarodową.

 

Udostępnij Drukuj E-mail