Projekt "Wspólnie Od Nowa z Rodziną w Soli" dofinansowany był ze środków Programu "Działaj Lokalnie X" Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Żywiecką Fundację Rozwoju.

W ramach podsumowania projektu "Wspólnie Od Nowa z Rodziną w Soli" realizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnie Od Nowa w Soli w ramach Działaj Lokalnie X powstał piękny film, pokazujący ile radości dała dzieciom i rodzicom realizacja tego projektu.  Mieszkańcy Soli są wdzięczni za możliwość jego zrealizowania. 

Film zwyciężył w kategorii miejsce w Konkursie "Opowiedz..." 2017  na etapie lokalnym. I ten film dzisiaj prezentujemy: 

Nagranie:  Film jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska.

Jak wspomniano w filmie projekt zakładał realizację czterech pikników, które miały na celu integrację środowiska lokalnego oraz zachęcenie do aktywnego spędzania wspólnego czasu w gronie najbliższych. Podczas zorganizowanych imprez odbywały się: gry i zabawy na świeżym powietrzu, pokazy kina letniego, ogniska, grille, występy zespołów dziecięcych, występy teatralne. We wszystkich organizowanych piknikach udział brali zarówno mieszkańcy Soli jak i goście.

Obecnie Stowarzyszenie "Wspólnie Od Nowa" pracuje nad realizacją krótkometrażowego filmiku pokazującego piękno miejscowości- Sól. Zachęcamy dzieci i młodzież, mieszkańców miejscowości Sól oraz gości do robienia zdjęć oraz krótkich filmików przedstawiających Sól i wysłanie ich na meila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wiadomości na fb. Dzięki temu możecie stać się współautorami filmu o Soli. Dla najbardziej aktywnych stowarzyszenie przewidziało nagrody.

 

źródło: Stowarzyszenie "Wspólnie Od Nowa" w Soli

zdjęcie: Mała SolankaUdostępnij Drukuj E-mail