Wyjątkowo interesująco zapowiada się najbliższy weekend w Węgierskiej Górce, każdy bowiem będzie mógł wybrać coś dla siebie.

A zaczynamy już w piątkowy wieczór 25 listopada o godzinie 19.00 w Ośrodku Promocji Gminy. Ten czas należeć będzie do kabaretu KaŁaMaSz. Nazwa kabaretu to akronim pierwszych sylab nazwisk jego twórców:

*Bogdan Kalus - aktor teatralny i filmowy. Ma na koncie kilkanaście ról filmowych i ponad 20 telewizyjnych. Największą popularność przyniosły mu role w serialach „Święta wojna”, „Halo Hans”, a zwłaszcza „Ranczo”.

*Jacek Łapot - – twórca kabaretu Długi. Od 30 lat autor wielu audycji radiowych i telewizyjnych, związany z radiową Trójką i różnymi projektami telewizyjnymi.

*Sylwester Maciejewski - aktor teatralny i filmowy. Ma za sobą kilkadziesiąt ról w teatrach Komedia i Powszechnym, gdzie spędził 30 lat swojego życia. Największe sukcesy to role w teatrze telewizji „Hamlet we wsi Głucha Dolna”, „Na szkle malowane”, w filmie „Pieniądze to nie wszystko” oraz ostatnio w serialu „Ranczo”.

*Dariusz Szweda - pianista, kompozytor, aranżer. Najlepszy muzyk w zespole.

Autorami tekstów są Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Jacek Łapot (kabaret Długi).

A w sobotę czekają nas emocje na sportowo. Wójt Gminy Węgierska Górka, LUKS Węgierska Górka oraz Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka zapraszają na XXIII Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka w Tenisie Stołowym. Turniej odbędzie się na Hali Widowiskowo – Sportowej. Rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 10. Celem imprezy jest popularyzacja gry w tenisa i promocja zdrowego stylu życia.

Udostępnij Drukuj E-mail

Inne artykuły