Miasto Żywiec możemy mówić o konkretnych i realnych działaniach i podejmowanych skutecznych inicjatywach obywatelskich.

Nie jest tajemnicą, że zmagamy się z problemem dużej ilości śmieci, dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia i czynnego udziału w zaplanowanych kolejnych akcjach:

  • 25 lipca Miejskie Centrum Kultury w Żywcu wspólnie z Klubem Globik/Senior+ zapraszają na akcję sprzątania rzeki Koszarawy.
  •  W samo południe 25 lipca 2020 roku widzimy się w Rezerwacie Grapa w Żywcu! Wspólnie wyruszamy pozbierać śmieci, jakie zalegają w tym pięknym miejscu. Kto wie...kto wie... Może jeszcze jedną dodatkową rzecz uda się nam zdziałać, ale o tym w kolejnym poście. O szczegółach dowiecie się wchodząc na fanpage Śmieciobranie - Grapa.
  • Działamy razem dla naszego wspólnego środowiska! Zapraszamy do kolejnego wspólnego sprzątania. 1 sierpnia 2020 r. o godz. 9.00 spotykamy przy Tenis Park w Żywcu od strony rzeki Soły i będziemy sprzątać brzeg Soły. Zapraszamy do wspólnej akcji mieszkańców Zabłocia i nie tylko. Każdy otrzyma rękawice, worki. Sprzątamy do godz. 12.00. Uczestników niepełnoletnich zapraszamy wraz z opiekunami, rodzicami. Do wspólnego działania zachęcają Miejskie Centrum Kultury oraz Klub Papiernik Kulturalne Zabłocie - Kulturalna Moc Zabłocia 2019.

źródło: zywiec.pl

Udostępnij Drukuj E-mail