Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, mamy, siostry, babci to przybywamy z pomocą. Zakup voucher dla Niej i pozwól jej poczuć się wyjątkowo w Studio Figura w Węgierskiej-Górce. Profesjonalnie zajmujemy się szeroko pojętą pielęgnacją twarzy i ciała. Tworzymy idealne plany zabiegowo-treningowe i pomagamy w odchudzaniu. Cechuje nas indywidualne podejście, życzliwość i doświadczenie. Nasze specjalistki pomogą wybrać najlepsze i najskuteczniejsze zabiegi, które ucieszą Twoją bliską osobę. Każdy voucher może opiewać na: - wybrane zabiegi (na twarz lub ciało), - karnety treningowe, - określoną kwotę.
Bony podarunkowe są dostepne od kwoty 50 zł. Wybrany voucher można wykupić na miejscu, osobiście lub wykonując przelew bankowy. Nasze standarowe zabiegi to m. in.:
- endermologia ciała - wygładza skórę, modeluje sylwetkę, niweluje cellulit i rozstępy, - liposukcja kawitacyjna - likwiduje tkankę tłuszczową, zmniejsza obwody, - endermologia twarzy - poprawia owal twarzy, daje efekt liftingujący, wygładza zmarszczki, - zabiegi nawilżająco-odmładzające na twarz - indywidualnie dobrana kompozycja odżywczych koktajli z wykorzystaniem najnowszej aparatury. Dodatkowo można u nas zakupić:
- suplementy diety (oczyszczające, wyszczuplające, kolagenowe) - dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Studio Figura w Węgierskiej-Górce to idealne miejsce dla kobiet w każdym wieku. Odwiedź naszego Facebooka:
https://www.facebook.com/SFWegierskaGorka/ Instagram: https://www.instagram.com/studiofigurawg/ lub zadzwoń: 538-418-521. Czekamy tylko na Ciebie przy ul. Kolejowej 1 w Węgierskiej-Górce (budynek Agawy). Pracujemy od poniedziałku do piatku. Zespół Studio Figura w Węgierskiej-Górce
Udostępnij Drukuj E-mail