Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na udział w targach, na badania, innowacje i rozwój firmy na:

Spotkanie pt.: Wsparcie unijne dla przedsiębiorców. Ostatnie konkursy w perspektywie 2014-2020

Organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Termin: 02 kwietnia 2020 r.
Godziny spotkania: 
10.00-13.00
Miejsce:
 Urząd Miejski w  Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, sala 305

Tematyka spotkania obejmuje:

  1. Omówienie działań z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego wdrażanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości (działania 1.2, 3.2 oraz 3.5.3) – wystąpienie przedstawiciela ŚCP.
  2. Możliwości dla przedsiębiorców w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (m.in. Bony na innowacje, Design dla przedsiębiorców, Kredyt na innowacje technologiczne) oraz inne możliwości z Programów Krajowych m.in. dotyczących podnoszenia kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników.
  3. Oferta preferencyjnie oprocentowanych instrumentów finansowych na rozwój działalności gospodarczej w województwie śląskim

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie: http://www.bcp.org.pl/lpi-aktualnosci/444-spotkanie-msp-2020

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej
tel.: 33/4960201, 33/4960205;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Udostępnij Drukuj E-mail