V Pasja Beskidzka 5.04 - Odwołana

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że zaplanowana na Niedzielę Palmową 5 kwietnia Beskidzka Pasja w tym roku się nie odbędzie. Organizatorzy podjęli taką decyzję biorąc pod uwagę aktualną sytuację w Polsce i na świecie, związaną z występującymi przypadkami koronawirusa. Wierzymy, że jest to jednorazowa przerwa. I już za rok ponownie będziemy mogli oglądać naszych wspaniałych artystów w kolejnej Beskidzkiej Pasji.

Półmaraton Żywiecki 29.03 - Przeniesiona na 8 listopada 2020

Drodzy biegacze,
kierując się decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego oraz biorąc pod uwagę rekomendacje Państwowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego związane ze minimalizowaniem ewentualnego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, organizatorzy 21. PKO Półmaratonu dookoła Jeziora Żywieckiego podjęli decyzję o przeniesieniu biegu na późniejszy termin.
Uczestników biegu prosimy o wyrozumiałość zachęcając do udziału w nowym terminie Półmaratonu.
O nowej dacie oraz warunkach uczestnictwa poinformujemy w najbliższym czasie.
Dyrektor Biegu Mirosław Dziergas

Konkurs Plastyczny "Wielkanoc w tradycji naszych przodków" 19.03 - Odwołany

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Powiatu Żywieckiego, 

Kierując się decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego oraz biorąc pod uwagę rekomendacje Państwowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego związane ze minimalizowaniem ewentualnego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, organizatorzy konkursu plastycznego o tematyce świątecznej organizowanego w ramach cyklu „Wielkanoc w tradycji naszych przodków”  podjęli decyzję o odwołaniu  konkursu zaplanowanego na dzień 19 marca 2020 r. Decyzja ta powodowana jest troską o bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i innych osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Wszystkich uczestników prosimy o wyrozumiałość.

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka informuje:

W związki z narastającym zagrożeniem zarażeniem wirusem COVID-19, w świetle dzisiejszej decyzji Rady Ministrów wszystkie zajęcia oraz imprezy organizowane przez OPG i Biblioteki od 11.03 zostają odwołane.

Antoni Szlagor Burmistrz Miasta Żywiec informuje:

Zawiesza się działalność wszystkich instytucji kultury i sportu: Miejskiego Centrum Kultury wraz z klubami środowiskowymi, Żywieckiej Biblioteki Samorządowej wraz z filiami, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wraz z basenem i halą sportową oraz Muzeum Miejskiego.

20. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w Narciarstwie Alpejskim - Odowłane

Mając na uwadze bezpieczeństwo zawodników i mieszkańców naszej Gminy oraz kierując się zaleceniami Państwowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego związanymi z minimalizowaniem ewentualnego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 i decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego oraz biorąc pod uwagę warunki śniegowe organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu 20. Otwartych Mistrzostw Powiatu Żywieckiego w Narciarstwie Alpejskim.
Prosimy o śledzenie komunikatów związanych z organizacją i ewentualnym odwoływaniem kolejnych wydarzeń przez Centrum Kultury i Sportu w Rajczy.

Wiosenny Zlot Turystyczno Ekologiczny "Czyste Góry 2020" - Odwołano 

Kierując się decyzjami Premiera Mateusza Morawieckiego dotyczącymi zamknięcia wszystkich placówek oświatowych oraz nieorganizowania wszelkiego rodzaju imprez i zgromadzeń, a także biorąc pod uwagę rekomendacje Państwowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego związane z minimalizowaniem ewentualnego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, organizatorzy Zlotu Turystyczno – Ekologicznego „Czyste Góry 2020”  podjęli decyzję o nieorganizowaniu wiosennej edycji Zlotu. Decyzja ta spowodowana jest troską o bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i innych osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Wszystkich uczestników prosimy o wyrozumiałość.

Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni informuje:

Zgodnie z decyzją Premiera RP od poniedziałku 16 marca Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni odwołuje zajęcia edukacyjne na okres 2 tygodni.

Babiogórski Park Narodowy informuje:

Wystawa Stała Babiogórskiego Parku Narodowego zostaje zamknięta aż do odwołania.

Bacówka PTTK na Rycerzowej informuje:

Uwaga!
W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie naszego kraju odwołujemy weekendowe wydarzenie Outdorowo Bartoszem Malinowskim.

Udostępnij Drukuj E-mail