Epidemia koronawirusa COVID-19 rozprzestrzenia się z dnia na dzień w zastraszającym tempie. Nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co będzie za kilka tygodni, dni, czy nawet godzin. 

Zwracamy się do Wszystkich Mieszkańców Powiatu Żywieckiego, do Naszych Rodzin, Znajomych i Nieznajomych, o wsparcie finansowe. 

Posiadanie pełnej i wysokiej jakości zabezpieczeń wzmocni Nasze i Wasze - Pacjentów poczucie bezpieczeństwa, zarówno fizycznego jak i psychicznego. 

Pokażmy, że w ciężkich czasach społeczeństwo potrafi się jednoczyć, że Nasze każdorazowe wyjście na dyżur nie musi wiązać się ze strachem przed zakażeniem czy rozdzieleniem z rodzinami w przypadku kwarantanny. Do dnia dzisiejszego już 9 z nas przebywało na przymusowej kwarantannie. 

Zbiórka: https://zrzutka.pl/wgws6e

Proszę wszystkich Państwa, ludzi wielkiego serca o to, by wspierać naszych wspaniałych, dzielnych ratowników finansowo, o co sami prosili. Wiem, bo wiele razy się o tym przekonałem, że w Żywcu i w powiecie żywieckim mieszka wiele osób dobrego serca, otwartych i szczodrych, chcących włączyć się we wspólne działania.

Pomóżmy!
Jeśli chcesz wspomóc finansowo - wpłać swoją cegiełkę.
Jeśli Cię na to nie stać - udostępnij na swoim profilu, to nic nie kosztuje.

Każde działanie, każdy odruch dobrego serca, to nasza pomoc! 

- Antoni Szlagor Burmistrz Miasta Żywiec

Udostępnij Drukuj E-mail