Dziś  Święto Pracy, ale może warto przypomnieć w tym czasie, że nie każdy, pomimo posiadanych chęci, ma możliwość jej podjęcia oraz zatrudnienia. Chociaż wskaźniki bezrobocia ciągle maleją, wciąż są ludzie, którzy z różnych przyczyn nie mogą się odnaleźć na tym rynku, zagrożeni wykluczeniem i ubóstwem.
Szansą dla nich jest niewątpliwie Centrum Integracji Społecznej stworzone przez Żywiecką Fundację rozwoju i działające w jej siedzibie. Stanowi ono niezwykłą pomoc i wsparcie dla tych, którzy chcą podjąć zatrudnienie, poprzez podejmowanie działań aktywizujących w ramach różnorakich szkoleń i przygotowań do realizacji zadań zawodowych.
Może też być jednocześnie interesującą propozycją dla lokalnych przedsiębiorców, poszukujących pracowników wykwalifikowanych, ale również dla instytucji, czy klientów indywidualnych.

Aktualnie CIS prowadzi cztery pracownie:

  1. Remontowo - Renowacyjną
  2. Opiekuńczą
  3. Gastronomiczną
  4. Gospodarczo - Postprodukcyjną

Poszukujesz osoby do sprzątania, mycia okien? Uporządkowania ogrodu? A może opiekunka osób starszych/dzieci? Chcesz naprawić, odnowić stary mebel? Szukasz kogoś do prostych prac konserwatorskich/remontowych? A może gastronomia - pomoc kuchenna, catering?

Żywiecka Fundacja Rozwoju zaprasza!
Wszystkie szczegóły dotyczące CIS na stronie internetowej Żywieckiej Fundacji Rozwoju - TUTAJ.

Udostępnij Drukuj E-mail